strona główna | e-mail
O FIRMIE NOWOŚCI SERWIS STACJA KONTROLI POJAZDÓW BLACHARNIA / LAKIERNIA HOLOWANIE KONTAKT


Najważniejszy dla A.S.O. NAGÓRSCY jest Klient, jego czas oraz jakość świadczonych dla niego przez firmę usług. Wychodząc z tego założenia firma A.S.O. NAGÓRSCY otworzyła w Łęczycy przy ulicy Północnej Stację Kontroli Pojazdów. Jej działalność jest skierowana do szerokiego grona użytkowników samochodów mieszkających w Łęczycy, Wirach, Luboniu, Komornikach, Mosinie czy Puszczykowie. Stacja Kontroli Pojazdów mieści się w nowym budynku, przy którym znajduje się przestronny parking dla Klientów oraz poczekalnia z darmową kawą i herbatą.

Firma posiada duże doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowanych fachowców z dziedziny diagnostyki, mechaniki, elektrotechniki i elektroniki pojazdowej. Mając na uwadze jakość wykonywanych przeglądów rejestracyjnych (samochodów osobowych, dostawczych do 3,5 tony, motocykli, samochodów zasilanych gazem) stacja wykonuje je na wysokiej klasy sprzęcie. Firma dysponuje nowoczesnymi podnośnikami nożycowymi, urządzeniem do regulacji zbieżności, ustawienia świateł, profesjonalnym urządzeniem do testowania amortyzatorów itd....

W opinii Klientów i fachowców z branży motoryzacyjnej Stacja Kontroli Pojazdów NAGÓRSCY jest najnowocześniejszym obiektem tego typu w Wielkopolsce. Jako jedna z nielicznych ma możliwość wykonywania przeglądów rejestracyjnych pojazdów z napędem 4X4 oraz samochodów o obniżonym zawieszeniu.

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez firmę usług jest otrzymany w 2005 roku certyfikat jakości ISO 9001:2000.

Co najważniejsze: Jeżeli diagności stwierdzą podczas przeglądu rejestracyjnego pojazdu jakiekolwiek usterki, Klient może je usunąć na miejscu, bo A.S.O. NAGÓRSCY to także profesjonalny serwis samochodów wszystkich marek.

PROMOCJA!
Klient korzystający z usług Stacji Kontroli Pojazdów otrzymuje kartę rabatową uprawniającą do korzystania z różnych zniżek na usługi serwisowe. W Stacji Kontroli Pojazdów NAGÓRSCY można umawiać się na przegląd rejestracyjny telefonicznie (tel. 810 65 83) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17 w sobotę od 8 do 13.


 
 
  Artykuły biurowe dostarcza nam www.biuroekspert.pl