strona główna | e-mail
O FIRMIE NOWOŚCI SERWIS STACJA KONTROLI POJAZDÓW BLACHARNIA / LAKIERNIA HOLOWANIE KONTAKT


Firma A.S.O. NAGÓRSCY posiada 36 lat doświadczeń w branży motoryzacyjnej. W 1974 roku Stanisław Nagórski założył w Łęczycy koło Poznania firmę specjalizującą się w naprawie samochodów osobowych i dostawczych. Od samego początku postawił na zadowolenie Klienta ze świadczonych przez firmę usług czyli JAKOŚĆ.

Takie postępowanie zaowocowało otrzymaniem w 1989 roku specjalistycznej autoryzacji od FIAT AUTO POLAND S.A. na dokonywanie napraw gwarancyjnych samochodów marki FIAT. Od tego momentu firma zmieniła nazwę na AUTORYZOWANA STACJA OBSŁUGI NAGÓRSCY.

Mając ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym oraz potwierdzoną autoryzacją wysoką zdolność naprawczą firma zaczęła się sukcesywnie rozwijać.

Kierując się dobrem Klientów oraz obserwując dynamicznie ewoluującą branżę motoryzacyjną poczyniono znaczące inwestycje sprzętowe doprowadzając do sytuacji, że dzisiaj firma oprócz FIAT-a naprawia także ALFĘ ROMEO, LANCIĘ oraz WSZYSTKIE INNE ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE MARKI SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH użytkowane na polskim rynku.

W 2005 roku firma A.S.O. NAGÓRSCY otrzymała certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający jakość świadczonych usług.
  Artykuły biurowe dostarcza nam www.biuroekspert.pl