strona główna | e-mail
O FIRMIE NOWOŚCI SERWIS STACJA KONTROLI POJAZDÓW BLACHARNIA / LAKIERNIA HOLOWANIE KONTAKT


Nową usługą A.S.O. NAGÓRSCY jest serwisowanie samochodów firmowych (służbowych) czyli tzw. flot (specjalne rabaty dla firm).

Usługa ta obejmuje zarówno samochody osobowe jak i dostawcze. Mogą nią być objęte samochody wszystkich marek wchodzące w skład floty danej firmy (eksplatacja w okresie pogwarancyjnym) oraz FIAT-a (okres gwarancji i pogwarancji).

Dla swoich Klientów firma mieszcząca się w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego ma jeszcze jedną niespotykaną atrakcję - wypożyczalnię rowerów. Jeżeli Klient ma ochotę, to zamiast czekać na odbiór pojazdu z serwisu może nieodpłatnie zwiedzać przepiękną okolicę w pobliżu firmy na rowerze. Mapy tras rowerowych firma udostępnia razem z rowerem.

A.S.O. NAGÓRSCY prowadzą także usługę renowacji zabytkowych samochodów. Przywracają do pełni sprawności zarówno silniki, jak i karoserię oraz wnętrza zabytkowych pojazdów. Usługą objęte są zabytkowe pojazdy wszystkich marek. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, o których jakości świadczą pojazdy już przywrócone do pełni sprawności.
  Artykuły biurowe dostarcza nam www.biuroekspert.pl