strona główna | e-mail
O FIRMIE NOWOŚCI SERWIS STACJA KONTROLI POJAZDÓW BLACHARNIA / LAKIERNIA HOLOWANIE KONTAKT


Naprawa samochodu również po wypadku poza autoryzowaną stacją obsługi jest równoznaczna z utratą gwarancji producenta. Dlatego radzimy, aby nigdy nie pozwalać na odholowanie samochodu do nieznanego warsztatu. Jeżeli to możliwe prosimy o dostarczenie auta wprost do A.S.O NAGÓRSCY, gdzie kompleksowo zajmiemy się Państwa sprawą dokładając wszelkich starań, aby została załatwiona sprawnie i skutecznie.

A.S.O. NAGÓRSCY dysponuje najnowszymi urządzeniami niezbędnymi do wykonania kompleksowych napraw powypadkowych w pełnym zakresie. Do Państwa dyspozycji są najlepsi blacharze i lakiernicy. Nasze zaplecze stanowi profesjonalny kompleks usługowy.

Będąc autoryzowanym koncesjonariuszem obsługującym samochody marki Fiat zapewniamy najwyższy profesjonalizm i jakość wykonania naprawy powypadkowej, a także zachowanie wieloletniej fabrycznej gwarancji na nadwozie.

Współpracujemy z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Oferujemy bezgotówkową obsługę napraw powypadkowych. Wykonujemy kompleksowe naprawy, a także drobne wyprawki blacharskie i lakiernicze.
Gwarantujemy fachowe doradztwo, wycenę i szybki termin naprawy.

  Artykuły biurowe dostarcza nam www.biuroekspert.pl